..:: Top Story ::..

..:: Top Story ::..
© campion.gr

Κλήρωση Σούπερ Λιγκ 2017-2018

Πραγματοποιήθηκε σήμερα η κλήρωση της Σούπερ Λιγκ για την ερχόμενη σεζόν 2017-2018. Η πρεμιέρα είναι προγραμματισμένη για τις 19 Αυγούστου. Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η / 16η αγωνιστική:
Ατρόμητος - Απόλλων Σμύρνης
Ξάνθη - Λαμία
Πλατανιάς - Παναθηναϊκός
ΑΕΚ - Παναιτωλικός
Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΣ Γιάννινα
Ολυμπιακός - ΑΕΛ
Λεβαδειακός - ΠΑΟΚ
Κασσιόπη - Πανιώνιος

2η αγωνιστική / 17η αγωνιστική:
Πλατανιάς - Ξάνθη
Λαμία - Ολυμπιακός
Παναθηναϊκός - Λεβαδειακός
ΑΕΛ - Αστέρας Τρίπολης
ΠΑΣ Γιάννινα - ΑΕΚ
ΠΑΟΚ - Κασσιόπη
Πανιώνιος - Απόλλων Σμύρνης
Παναιτωλικός - Ατρόμητος

3η αγωνιστική / 18η αγωνιστική:
Ξάνθη - Ολυμπιακός
Λεβαδειακός - Πλατανιάς
Αστέρας Τρίπολης - Λαμία
Κασσιόπη - Παναθηναϊκός
ΑΕΚ - ΑΕΛ
Απόλλων Σμύρνης - ΠΑΟΚ
Ατρόμητος - ΠΑΣ Γιάνννινα
Πανιώνιος - Παναιτωλικός

4η αγωνιστική / 19η αγωνιστική:
Λεβαδειακός - Ξάνθη
Ολυμπιακός - Αστέρας Τρίπολης
Πλατανιάς - Κασσιόπη
Λαμία - ΑΕΚ
Παναθηναϊκός - Απόλλων Σμύρνης
ΑΕΛ - Ατρόμητος
ΠΑΟΚ - Παναιτωλικός
ΠΑΣ Γιάννινα - Πανιώνιος

5η αγωνιστική / 20ή αγωνιστική:
Ξάνθη - Αστέρας Τρίπολης
Κασσιόπη - Λεβαδειακός
ΑΕΚ - Ολυμπιακός
Απόλλων Σμύρνης - Πλατανιάς
Ατρόμητος - Λαμία
Παναιτωλικός - Παναθηναϊκός
Πανιώνιος - ΑΕΛ
ΠΑΟΚ - ΠΑΣ Γιάννινα

6η αγωνιστική / 21η αγωνιστική:
Κασσιόπη - Ξάνθη
Αστέρας Τρίπολης - ΑΕΚ
Λεβαδειακός - Απόλλων Σμύρνης
Ολυμπιακός - Ατρόμητος
Πλατανιάς - Παναιτωλικός
Λαμία - Πανιώνιος
Παναθηναϊκός - ΠΑΣ Γιάννινα
ΑΕΛ - ΠΑΟΚ

7η αγωνιστική /22η αγωνιστική:
Ξάνθη - ΑΕΚ
Απόλλων Σμύρνης - Κασσιόπη
Ατρόμητος - Αστέρας Τρίπολης
Παναιτωλικός - Λεβαδειακός
Πανιώνιος - Ολυμπιακός
ΠΑΣ Γιάννινα - Πλατανιάς
ΠΑΟΚ - Λαμία
Παναθηναϊκός - ΑΕΛ

8η αγωνιστική / 23η αγωνιστική:
Απόλλων Σμύρνης - Ξάνθη
ΑΕΚ - Ατρόμητος
Κασσιόπη - Παναιτωλικός
Αστέρας Τρίπολης - Πανιώνιος
Λεβαδειακός - ΠΑΣ Γιάννινα
Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
Πλατανιάς - ΑΕΛ
Λαμία - Παναθηναϊκός

9η αγωνιστική / 24η αγωνιστική:
Ξάνθη - Ατρόμητος
Παναιτωλικός - Απόλλων Σμύρνης
Πανιώνιος - ΑΕΚ
ΠΑΣ Γιάννινα - Κασσιόπη
ΠΑΟΚ - Αστέρας Τρίπολης
ΑΕΛ - Λεβαδειακός
Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός

10η αγωνιστική / 25η αγωνιστική
Παναιτωλικός - Ξάνθη
Ατρόμητος - Πανιώνιος
Απόλλων Σμύρνης - ΠΑΣ Γιάννινα
ΑΕΚ - ΠΑΟΚ
Κασσιόπη - ΑΕΛ
Αστέρας Τρίπολης - Παναθηναϊκός
Λεβαδειακός - Λαμία
Ολυμπιακός - Πλατανιάς

11η αγωνιστική / 26η αγωνιστική:
Ξάνθη - Πανιώνιος
ΠΑΣ Γιάννινα - Παναιτωλικός
ΠΑΟΚ - Ατρόμητος
ΑΕΛ - Απόλλων Σμύρνης
Παναθηναϊκός - ΑΕΚ
Λαμία - Κασσιόπη
Πλατανιάς - Αστέρας Τρίπολης
Ολυμπιακός - Λεβαδειακός

12η αγωνιστική / 27η αγωνιστική:
ΠΑΣ Γιάννινα - Ξάνθη
Πανιώνιος - ΠΑΟΚ
Παναιτωλικός - ΑΕΛ
Ατρόμητος - Παναθηναϊκός
Απόλλων Σμύρνης - Λαμία
ΑΕΚ - Πλατανιάς
Κασσιόπη - Ολυμπιακός
Αστέρας Τρίπολης - Λεβαδειακός

13η αγωνιστική / 28η αγωνιστική:
Ξάνθη - ΠΑΟΚ
ΑΕΛ - ΠΑΣ Γιάννινα
Παναθηναϊκός - Πανιώνιος
Λαμία - Παναιτωλικός
Πλατανιάς - Ατρόμητος
Ολυμπιακός - Απόλλων Σμύρνης
Λεβαδειακός - ΑΕΚ
Αστέρας Τρίπολης - Κασσιόπη

14η αγωνιστική / 29η αγωνιστική:
ΑΕΛ - Ξάνθη
ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός
ΠΑΣ Γιάννινα - Λαμία
Πανιώνιος - Πλατανιάς
Παναιτωλικός - Ολυμπιακός
Ατρόμητος - Λεβαδειακός
Απόλλων Σμύρνης - Αστέρας Τρίπολης
ΑΕΚ - Κασσιόπη

15η αγωνιστική / 30ή αγωνιστική:
Ξάνθη - Παναθηναϊκός
Λαμία - ΑΕΛ
Πλατανιάς - ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός - ΠΑΣ Γιάννινα
Λεβαδειακός - Πανιώνιος
Αστέρας Τρίπολης - Παναιτωλικός
Κασσιόπη - Ατρόμητος
ΑΕΚ - Απόλλων Σμύρνης