Δείτε τη γκολάρα του τερματοφύλακα Κολιοφούκα με την Κ20 του ΠΑΣ!

Πόσες και πόσες φορές έχουμε δει σε ματς στα τελευταία δευτερόλεπτα να προωθείται ακόμη και ο τερματοφύλακας στην αντίπαλη εστία μπας και σκοράρει. Πόσες και πόσες φορές έχουμε ακούσει το "όλη η ομάδα μπροστά για την τελευταία φάση της αναμέτρησης"; Αυτό ακριβώς έκανε και η Κ20 του ΠΑΣ Γιάννινα στην χθεσινή της αναμέτρηση με την αντίστοιχη της Ξάνθης στο ΠΕΑΚΙ!
Στο 4ο λεπτό των καθυστερήσεων και ενώ το σκορ ήταν 1-2 υπέρ της ομάδας της Θράκης, ο ΠΑΣ Γιάννινα κέρδισε κόρνερ. Ο τερματοφύλακας των Ηπειρωτών, Νίκος Κολιοφούκας, είχε "ανέβει" στην αντίπαλη εστία και εκεί έγινε αυτό που ευχόταν όλοι οι φίλοι των γηπεδούχων. Σκόραρε ο ΠΑΣ και μάλιστα με τον τερματοφύλακα κάνοντας το τελικό 2-2! Δείτε το βίντεο (από το Ήπειρος TV1):