Σήμερα Δευτέρα στις 3μμ η συνέχεια του ΠΑΣ-ΠΑΟ

Μετά από οριστική απόφαση της Σούπερ Λίγκας, σήμερα Δευτέρα στις 3μμ θα συνεχιστεί το ματς ανάμεσα στον ΠΑΣ Γιάννινα και τον Παναθηναϊκό που διεκόπη την Κυριακή το βράδυ λόγω της ομίχλης.
Να σημειωθεί ότι οι δύο αντίπαλοι είναι υποχρεωμένοι να συνεχίσουν τον αγώνα με τις ίδιες ακριβώς ενδεκάδες, ενώ θα κρατηθούν 14 λεπτά καθυστερήσεις, μετά την λήξη της κανονικής διάρκειας του πρώτου ημιχρόνου. Οι φίλαθλοι θα εισέλθουν στο γήπεδο, με το απόκομμα του χθεσινού εισιτηρίου τους.
Αναλυτικά η ανακοίνωση:
"Ανακοινώνεται ότι ο αγώνας ΠΑΣ Γιάννινα-Παναθηναϊκός, στο πλαίσιο της 17ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Super League ΟΠΑΠ θα συνεχιστεί τη Δευτέρα 5 Ιανουαρίου 2015 και ώρα 15:00, στο Εθνικό Στάδιο Ιωαννίνων «Οι Ζωσιμάδες»".
* Προς αποφυγή παρεξηγήσεων να τονίσουμε ότι η διοίκηση του Παναθηναϊκού είχε ζητήσει αλλαγή ώρας της αναμέτρησης, αποκλειστικά για την αποφυγή παγετού στον αγωνιστικό χώρο, ενώ όπως όλοι είδαμε, ο αγωνιστικός χώρος βρισκόταν σε εξαιρετικά καλή κατάσταση.