..:: Top Story ::..

..:: Top Story ::..
© campion.gr

Κύπελλο Ελλάδος: Το πλήρες πρόγραμμα των ομίλων

Πραγματοποιήθηκε σήμερα η κλήρωση της φάσης των ομίλων του Κυπέλλου Ελλάδος 2016-2017. Η «αυλαία» των αναμετρήσεων θα ανοίξει στις 25 Οκτωβρίου και θα πέσει στις 15 Δεκεμβρίου.
Αναλυτικά:




1oς Όμιλος
ΠΑΟΚ
ΑΕΛ
ΑΟ Τρίκαλα
Ελευσίνα ή Ζάκυνθος
1η αγωνιστική (25-27/10)
ΠΑΟΚ – ΑΕΛ
Πανελευσιακός ή Ζάκυνθος – Τρίκαλα
2η αγωνιστική (29-30/11 και 01/12)
Τρίκαλα – ΠΑΟΚ
ΑΕΛ – Πανελευσιακός ή Ζάκυνθος
3η αγωνιστική (13-15/12)
Τρίκαλα – ΑΕΛ
Πανελευσιακός ή Ζάκυνθος - ΠΑΟΚ

2ος Όμιλος
Ολυμπιακός
Πλατανιάς
ΑΟ Χανιά
Σπάρτη
1η αγωνιστική (25-27/10)
Ολυμπιακός – Πλατανιάς
Σπάρτη – ΑΟ Χανιά
2η αγωνιστική (29-30/11 και 01/12)
ΑΟ Χανιά – Ολυμπιακός
Πλατανιάς – Σπάρτη
3η αγωνιστική (13-15/12)
ΑΟ Χανιά – Πλατανιάς
Σπάρτη – Ολυμπιακός

3ος Όμιλος
Παναθηναϊκός
Ηρακλής
ΟΦΗ
Απόλλων Σμύρνης
1η αγωνιστική (25-27/10)
Παναθηναϊκός – Ηρακλής
Απόλλων Σμύρνης – ΟΦΗ
2η αγωνιστική (29-30/11 και 01/12)
ΟΦΗ – Παναθηναϊκός
Ηρακλής – Απόλλων Σμύρνης
3η αγωνιστική (13-15/12)
ΟΦΗ – Ηρακλής
Απόλλων Σμύρνης – Παναθηναϊκός

4ος Όμιλος
ΠΑΣ Γιάννινα
Ξάνθη
Αγροτικός Αστέρας
Καλλονή
1η αγωνιστική (25-27/10)
ΠΑΣ Γιάννινα – Ξάνθη
Καλλονή – Αγροτικός Αστέρας
2η αγωνιστική (29-30/11 και 01/12)
Αγροτικός Αστέρας – ΠΑΣ Γιάννινα
Ξάνθη – Καλλονή
3η αγωνιστική (13-15/12)
Αγροτικός Αστέρας – Ξάνθη
Καλλονή – ΠΑΣ Γιάννινα

5ος Όμιλος
Αστέρας Τρίπολης
Βέροια
Άρης
Αιγινιακός
1η αγωνιστική (25-27/10)
Αστέρας Τρίπολης – Βέροια
Αιγινιακός – Άρης
2η αγωνιστική (29-30/11 και 01/12)
Άρης – Αστέρας Τρίπολης
Βέροια – Αιγινιακός
3η αγωνιστική (13-15/12)
Άρης – Βέροια
Αιγινιακός – Αστέρας Τρίπολης

6ος Όμιλος
ΑΕΚ
Κέρκυρα
Αναγέννηση Καρδίτσας
Λαμία
1η αγωνιστική (25-27/10)
ΑΕΚ – Κέρκυρα
Λαμία – Αναγέννηση Καρδίτσας
2η αγωνιστική (29-30/11 και 01/12)
Αναγέννηση Καρδίτσας – ΑΕΚ
Κέρκυρα – Λαμία
3η αγωνιστική (13-15/12)
Αναγέννηση Καρδίτσας – Κέρκυρα
Λαμία – ΑΕΚ

7ος Όμιλος
Ατρόμητος
Παναιτωλικός
Καλλιθέα
Πανθρακικός
1η αγωνιστική (25-27/10)
Ατρόμητος – Παναιτωλικός
Πανθρακικός – Καλλιθέα
2η αγωνιστική (29-30/11 και 01/12)
Καλλιθέα – Ατρόμητος
Παναιτωλικός – Πανθρακικός
3η αγωνιστική (13-15/12)
Καλλιθέα – Παναιτωλικός
Πανθρακικός – Ατρόμητος

8ος Όμιλος
Πανιώνιος
Λεβαδειακός
Κισσαμικός
Πανσερραϊκός
1η αγωνιστική (25-27/10)
Πανιώνιος – Λεβαδειακός
Πανσερραϊκός – Κισσαμικός
2η αγωνιστική (29-30/11 και 01/12)
Κισσαμικός – Πανιώνιος
Λεβαδειακός – Πανσερραϊκός
3η αγωνιστική (13-15/12)
Κισσαμικός – Λεβαδειακός
Πανσερραϊκός – Πανιώνιος